Przestań tracić swoje pieniądze

Zobacz w jaki łatwy sposób można zarządzać finansami i odkryj jak możesz zrealizować swoje marzenia.

Pobierz aplikację i wypróbuj DARMOWĄ wersję DEMO.

POBIERZ

Arkusz kalkulacyjny? A może program księgowy?

Czy może jak ja, poświęciłeś mnóstwo swojego bezcennego czasu na prowadzenie budżetu w ogromnym arkuszu kalkulacyjnym z wieloma nadmiarowymi kolumnami? A może próbowałeś dostosować się do jednej z wielu aplikacji przypominającej program księgowy? Czy nie miałeś tak jak ja, że pomimo wielu prób i wysiłku, po jakimś czasie Twój budżet znacznie odbiegał od rzeczywistości i nie wiedziałeś, co zrobić lepiej? Może jak ja, zaczynałeś wielokrotnie od początku, wierząc, że tym razem będzie inaczej?

"Szaleństwem jest oczekiwanie lepszych wyników robiąc cały czas to samo”. Dlatego jak ja potrzebujesz się przemienić i stać się całkowicie innym człowiekiem. Czeka Cię krew i pot, ale na końcu drogi odnajdziesz prawdziwe Twoje Bogactwo.

A wiec jak Ci chcemy pomóc? GetRich jest czymś więcej niż aplikacją do zarządzania finansami, chcemy Ci nie tylko pomóc uporządkować finanse, ale chcemy też pokazać jak się bronić przed wszelkiego rodzaju drapieżnikami finansowymi, abyś razem ze swoją rodziną mógł zatrzymać swoje wypracowane dobra i we własnym zakresie nimi rozporządzać.

Moja droga...

Jak już wcześniej wspomniałem, przez wiele lat próbowałem prowadzić osobiste finanse, żywiołowo korzystając z różnych narzędzi dostępnych na rynku. Zaczynając od mniejszych czy większych Exceli, aplikacji na komórkę, aplikacji online, aż zrozumiałem, że wszystkie one wymagają ogromnych nakładów pracy, są niewygodne, nieczytelne i co gorsza przechowują moje prywatne dane w chmurze .

A z niektórych danych finansowych można wywnioskować bardzo ciekawe rzeczy (koledzy w pracy ze specjalnego pokoju ze światłowodami i super komputerami robili różne analizy sprzedażowe w czasie rzeczywistym). Takie dane mogą pokazać nasze priorytety oraz słabości. ;), a dzięki temu w dobie "Internetu rzeczy" umiejętnie wcisnąć nam niepotrzebny produkt, którego gdybym miał silną wolę i się zastanowił to nigdy bym nie kupił.

Na swojej skórze oraz ku nieszczęściu żony, córki, rodzeństwa i rodziców przetestowałem różne techniki alchemii finansowej propagowanej w Internecie, w TV oraz wszelkiej maści bestsellerach i skończyłem jako lewar dla kredytodawcy. ;)

Dlatego zastąpiłem alchemię finansową, rzeczywistą wiedzą i wróciłem do czytelni i przeczytałem kilkadziesiąt książek z dziedziny finansów, długów, historii pieniądza, historii cywilizacji. Do wiedzy teoretycznej dodałem doświadczenie zdobyte podczas programowania systemów zarządzania przedsiębiorstwami. Gdy to wszystko zebrałem przetestowałem prototyp i całą koncepcje aplikacji na swojej 7 letniej córce. Efekt był oszałamiający i opracowałem produkt niemalże doskonały. Hmm, chyba tego nie napisałem? Chociaż – nie - widzę, że jednak napisałem. :)

Aplikacja do zarządzania budżetem

Po wielu latach korzystania z aplikacji do zarządzania finansami, niezliczonych prób ujarzmienia arkuszy kalkulacyjnych oraz przeczytaniu wielu książek o wyjściu z długów i zapewnieniu rodzinie możliwości rozwoju, stworzyłem aplikację, która rozwiązała moje problemy. Dlaczego inne systemy są takie trudne i skomplikowane w działaniu?

Ułóż plan dla każdego miesiąca

Każdy dzień, miesiąc rok jest inny. Nie zawsze są czyjeś urodziny, wesele, konieczność leczenia zębów, czy wyższe media związane z sezonem grzewczym. Stałych rachunków jest niewiele i są proste do utrzymania, o sukcesie budżetu decydują te zmienne, dlatego w aplikacji GetRich, każdy miesiąc planujesz oddzielnie i ustalasz priorytety.

Czy Twój plan ma szanse się udać?

W GetRich nie musisz pamiętać o formułach i ich aktualizacji, aplikacja zawsze ich pilnuje, a dodatkowo analizuje lokalnie Twoje dane i na ich podstawie podpowiada Ci co można zrobić lepiej

A może zapomniałeś zapłacić rachunku za media i przyszło Ci wezwanie do zapłaty? Możesz je łatwo na nieść na bieżący miesiąc i zobaczyć jak dana decyzja wpłynie na cały miesiąc, ale także na kolejne nadchodzące miesiące. W GetRich zawsze widzisz plan finansów na bieżący rok, miesiąc oraz każdy tydzień. Widzisz też postępy realizacji budżetu, dzięki temu dokładnie wiesz ile jeszcze Ci środków zostało i co musisz zrobić.

Lista zakupowa

Czy zastanawiałaś/eś się za ile możesz kupić buty, spodnie, koszulę?

Dodaj je do swojego budżetu, a następnie przypnij do listy zakupowej i zabierz ją ze sobą do sklepu.

Bezpieczeństwo

W dobie podsłuchów, ogromnej maszyny marketingowej (czyhającej na każdy Twój grosz), w czasach kradzieży danych z serwerów, trzymania swoich danych finansowcyh w chmurze jest ogromnym zagrożeniem. Dlatego w GetRich wszystkie dane są tylko na Twoim komputerze oraz na wybranych przez Ciebie urządzeniach mobilnych.

Dowiedz się więcej o aplikacji:

 • 100 % bezpieczeństwa

  Twoje dane są tylko na Twoim komputerze i tylko Ty decydujesz komu je udostępnisz

 • Łatwy dostęp

  Zarządzaj finansami bezpieczenie na telefonie* lub komputerze.

 • Bogać sie z całą rodziną

  Dostosowane do pracy z rodziną. Każdy użytkownik ma swoje konto i razem planujecie wydatki*.

 • Polska jakość

  GetRich powstał w Polsce i tylko z Polskiego kapitału.

 • Pracujemy tylko dla Ciebie

  Ty jesteś naszym szefem, dlatego robimy wszystko, by znaleźć dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania.

 • Doceniamy lojalność

  10% zniżki na licencję aplikacji dla osób zapisanych na newsletter

 • Poszerzaj swoje horyzonty

  GetRich to nie tylko aplikacja, to również kompleksowa nauka o Bogactwie.

 • Pomoc i wsparcie techniczne

  Dożywotnie wsparcie techniczne dla wszystkich Klientów.

* - funkcje w trakcie implementacji

Gwarancja satysfakcji

Ponieważ moim celem jest tworzenie potrzebnych oraz istotnych dóbr, dlatego jeśli uważasz, że z jakichś powodów opracowana aplikacja oraz zaszyte w niej wiedza i doświadczenie, nie rozwiązują Twoich problemów możesz w przeciągu 30 dni zrezygnować z zakupu, a ja zwrócę Ci wszystkie środki.

Większość myśli, że droga do Bogactwa szczęście to prosta linia wiodąca ku górze, a w rzeczywistości to niesamowita plątanina dobrych i złych wyborów – mieszanka upadków i małych wygranych, nauki, pasji, dyscypliny, pokonywania przeciwności. W rzeczywistości by być prawdziwie i kompletnie Bogatym musisz się całkowicie przemienić i stać całkowicie innym człowiekiem.

Dlatego sprawdź GetRich i zobacz jak zmiana jednego parametru może wpłynąć na resztę Twojego życia.

Podoba Ci się aplikacja? Podoba Ci się treść na blogu? Podziel się z nami swoja opinią, aby inni mogli z niej skorzystać.

Napisz do nas

Marcin Zieliński

GetRich.pl

Jesteś w trudnej sytuacji?

Jeśli chcesz skorzystać z aplikacji i wiedzy, a chwilowo Twoja sytuacja finansowa Ci na to nie pozwala, napisz, a poszukamy rozwiązania, jak możemy Ci pomóc.

Napisz do nas

Zapraszamy na bloga

Gdzie poznasz etapy drogi mojej do Bogactwa - może Cię coś zainspiruje.

Przejdź do bloga

Rekomendowane sklepy

Zaoszczędź korzystając z usług Polskich sklepów

 • Clovin
 • Akardo
 • x-kom.pl